SW Battlefront Companion

Gelişmiş strateji ögeleri üzerine kurulan SW Battlefront Companion''a ücretsiz olarak sahip olun.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 79M
  • Sürüm 1.0.6
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici ELECTRONIC ARTS

SW Battlefront Companion indir. Strateji Oyunları kategorisindeki bu uygulama Android (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Star War dünyasının büyüleyici macerasında ücretsiz bir şekilde yer almak isterseniz SW Battlefront Companion mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücresiz olarak indirebilirsiniz. Oyun ücretsiz olarak sunulduğu gibi oyunun ögeleri de ücretsiz sunuluyor. Görsel efektleri de oldukça kaliteli bir şekilde tasarlanmış olup akıllı cihazlarınızın ekran çözünürlüğü ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

Stratejik kart oyunu olan Base Command'a sahip olan Companion, Star Wars Battlefront'ta yıldız kartları ve daha fazlasının kilidini açan oyun içi krediler kazanmanızı sağlar. Üs komutanlığına ek olarak, Star Wars Battlefront Companion ayrıca oyuncuların oyun istatistiklerini ve ilerlemelerini kontrol etmesine, ellerinizi ve görünüşünüzü özelleştirmelerine, arkadaşlarla bağlantı kurmasına, Star Wars Battlefront'ı çalarken uyarılmasının yanı sıra istatistikleri üzerinde bilgi toplamasına olanak tanır. Yüksek kademelere çıkmak için ilerleme kat edin. Akıllıc hareket edin ve yıldız galeksiler arasında aksiyon dolu anlar yaşamanın tadını çıkarın.

İstediğiniz her an ve her yerde Star Wars kartları ile eşsiz anlar yaşamanın keyfini çıkaracak, topluluğunuzu genişletece ve galeksinin kazananı olacaksınız. Daha güçlü imparatorluk güçlerine bürünürken yeni kuşatmalara geçmek için yıldız kartlarınızı temel komutada kullanın. Star Wars'ün en gelişmiş oyun kartları ile galaksiler arasında büyük bir mücadele içerisine gireceksiniz. Oyunu kazanmak için kart çeşitliliğinizin oldukça geniş olması gerekiyor. Bunu da başarılı hamleler yaparak elde edebilirsiniz. Dünyayı tehlike altına sokan yaratıkları yok edecek güce sahip olmak için yıldız kartlarınızı çoğaltmanız gerekiyor.

Star Wars Battlefront kariyerinize genel bir bakış elde edin ve tamamlamanız için neler olduğunu öğrenin. Ayrıca, performansınızın cesur ayrıntılarını bulabileceğiniz yerlere görsel bir genel bakış da dahildir. Unlocked Star Cards ve Blasters koleksiyonunuza iyice bir bakın ve yenilerini açmak, yükseltmek için çok kazanılan kredileri kullanın. Kredileriniz size her zaman daha fazla puan kazandıracaktır. Bu sebeple her an daha çok kredi kazanmakiçin doğru hamleler yaparak ilerleyin. Kartı ellerinizi oyun stilinize uyacak şekilde özelleştirin ve sizi savaşa hazır tutun. Savaş başladığı anda kartlarınızın çok olması oldukça işinize yarayacaktır.

PSN, Xbox Live veya Origin arkadaşlarınızı gerçek zamanlı olarak görün ve Star Wars Battlefront oynamaya başladığında haberdar olun. Galaksideki en iyi asker kim olduğunu görmek için onların oyun ilerleyişini ve istatistiklerini bile kontrol edebilirsiniz. Bu da oyunda size her daim başarı sağlayacaktır. Önemli Star Wars Battlefront haberlerinde güncellemeler almak için uygulama içi ve bildirimleri alın. Oyun içerisinde arkadaşlarınızın veya düşmanlarınızın neler yapacağı konusunda raporlar alın. Bu raporlar oyunculara her daim dopru bilgiler sunarak oyunda daha fazla ilerlemelerini sağlamaktadır. Ayrıca, özellikle Star Wars Battlefront topluluğu için özel oyun içi etkinliklerle ilgili bilgi edinin. Daha sonra savaşa çıkacak gücü elde ederek kazanan kişi siz olun.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

SW Battlefront Companion indir